Sports 520 - فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

فایل Subliminal message  چگونه عمل می کند؟

فایل پیام های پنهان چگونه عمل می کند؟

فایل های پیام های پنهان، سابلیمینال یا فایلهای حاوی پیام
های زیر آستانه ای:
فایل های صوتی هستند که برای تغر الگوهای ذهنی و برنامه
ریزی ضمیر ناخودآگاه از طریق تلقین عبارات و جملات تاکیدی
دلخواه تولید می شوند.
این فایل ها دارای پیام های پنهان در قالب نت های موسیقی
هستند که ضمیر خودآگاه شما قادر به درک مفهوم این پیام ها
نمی باشد. بنابراین سابلیمینال ها با دورزدن ضمیرخودآگاه
مستقیما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا کرده و مجددا ضمیر
ناخودآگاه را برنامه ریزی می کنند.

دانلود رایگان سابلیمینال های فارسی  ما 
ضمیر ناخودآگاه ما کنترل ۹۰ %از کنش ها و واکنشهای بدن ما
چه از لحاظ جسمی و روانی را دارد و در واقع مدیریت جسم و
روان انسان به دست این ضمیر سپرده شده.
تمامی تغرات در حالت هوشیاری کامل و حتی به راحتی در
خلال فعالیت روزانه قابل انجام است اما در حالت آرامش پیام
ها بهتر انتقال داده می شوند و سرعت تغرات بیشتر می شو

برای مثال، ما می توانیم عبارتی مثل “من مطمئن هستم” را در یک ترانه ی موسیقی که ذهن خودآگاهمان نمی تواند به طور واضح آن را بشنود، و یا در یک فیلم که به صورت ثانیه های مجزا پخش می شود قرار دهیم تا ذهن خودآگاه مان، از نظر منطقی فرصت کافی برای پردازش نداشته باشد.

 

در هر دو روش، عبارت مورد نظر، توسط ذهن ناخودآگاه کاملاً قابل درک و فهم است.

 

تکرار مداوم این عبارت یا هر عبارت دیگری، سبب سیم کشی مجدد(ساخت گذرگاه های عصبی جدید) الگوها می شود

و به فرد کمک می کند، تا بتواند به کمک سابلیمینال مثبت اندیشی ، مثبت اندیش شود.

 

با استفاده از سابلیمینال لاغری وزن کم کند و یا با سابلیمینال اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس داشته باشد و آن را افزایش دهد.

 

تکنولوژی مربوط به سابلیمینال ، حدود چندین دهه عمر دارد.

 

مطالعات فراوان، نشان داده اند که آهنگ های سابلیمینال می توانند تأثیرات طولانی مدت و راضی کننده ای از خود بر جا بگذارند، به نحوی که از یک سو می توانند سبب ترک عادات ناخواسته شوند، و از سوی دیگر عملکرد فرد را ارتقا دهند.

 

این تکنولوژی بسیار موفق آمیز است زیرا توانایی تداخل در “سپر” ذهن ناخودآگاه، که همان آنالیز و پردازش انجام شده توسط ذهن منطقی و خودآگاه است را دارد.

مطالعات علمی و پیام های ناخودآگاه مطالعات و تحقیقات فراوانی در جهت اثبات تأثیرات ناشی از تکنولوژی subliminal message به انجام رسیده است.

  •  مارتین ولتکمپ (دانشجوی دکتری)، ثابت کرده است که با استفاده از محرکهای تصویری سابلیمینال مسیج ، می توانید انسان ها را به انجام کاری که به آن تمایل دارند، تحریک کنید.
  •  طبق گفته ی پروفسور بنجامین بی. ولمن، نویسنده ی بیش از ۴۰ کتاب روانشناسی ، افکار آگاهانه می توانند توسط محرک های خارج از آگاهی هوشیارانه، تحت تأثیر قرار گیرند. او همچنین، با استناد به سیلورمن (۱۹۶۷)، اضافه می کند که مطالعه ی فروید در مورد هوشیاری، “نشان می دهد که یک ورودی سابلیمینال مسیج ، سطح میزان فعال سازی غرایض ناخودآگاه موجود را بالا می برد.
  •  دکتر نورمن دیکسون، روانشناس دانشگاه لندن، تحقیق گسترده ای مبنی بر آموزه های سابلیمینال مسیج به انجام رسانده است. در این تحقیق که در مورد پردازش نیمه هوشیارانه بود، او با استناد به ۷۴۸ تحقیق و پژوهش انجام شده بروی تأثیرات ارتباط سابلیمینال مسیج ، نشان داد که در ۸۰ درصد موارد، این تاثیرات، مثبت بوده اند.
  • دکتر اِلدون تایلر، مدیر مجله ی تحقیقات پیشرونده ی هوشیاری، و عضو انجمن روان درمانی آمریکا، به شدت معتقد است زمانیکه اطلاعات سابلیمینال مسیج ، به طرز مطلوبی به نمایش گذاشته شوند، پردازش می شوند، حفظ می شوند و به مرحله ی عمل می رسند.
  • تحقیقات دکتر اچ. بهادر بهرامی، دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه لندن با استفاده از اسکنر های مغزی، نشان داده اند که مغز، در زمانهایی که زیاد مشغول نیست، subliminal message را جذب می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *