Entertainment 12 - قانون جذب چیست ؟؟

قانون جذب چیست ؟؟

ساده ترین تعربف قانون جذب اینه که به هرچی فکر کنی و باور کنی برایتان اتفاق میفته

اگر همیشه مثبت نگر هستید و به چیزهای مثبت فکر میکنید همان ها بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

برای آنکه بتوانید خواسته و اهدافتان را جذب کنید باید افکار و ذهنتان را در اختیار بگیرید , چون در اغلب مواقع افکارتان منفی بوده کار سخت و دشواری است که کنترل افکار و ذهن تان را در اختیار بگیرید .

اگر کنترل ذهنتان را بتوانید در اختیار بگیرید می‌توانید خواسته به اهدافتان را جذب کنید . اما اگر نتوانید افکارتان را کنترل کنید و در اختیار خود بگیرید شرایط زندگیتان همین طور که هست باقی می ماند و پیشرفتی نخواهید داشت .

بهترین راه برای در اختیار گرفتن ذهن و افکارتان تمرین کردن است . با تمرین کردن می‌توانید خیلی راحت کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید و در جهت خواسته و هدف خود حرکت کنید .

تمرینات زیادی در زمینه قانون جذب در اینترنت وجود دارد . اما اگر قصد دارید که با تمرین کردن به آن خواسته و هدفتان برسید توصیه می کنیم از سابلیمینال خودهیپنوتیزم  جذب شغل رویایی ما  استفاده کنید و از نتیاج ان شگفت زده شوید

سوالات زیر پر تکرارترین سوالات  خیلی از دوستان و اعضای سایت و کانال جذب دگرگونی هستند .

۱٫چرا قانون جذب کار نمیکند؟

۲٫چرا قانون جذب عمل نمیکند؟

۳٫چرا قانون جذب گاهی وقتها عمل میکند و گاهی وقتها عمل نمیکند؟

۴٫چرا قانون جذب برای من برعکس عمل می کند؟

 

در جواب سوالات زیر باید به این حرف آقای جک کنفیلد اشاره کنم که میگه

 

۹۵ در صد کسانی که فکر میکنند قانون جذب و فهمیدن در واقع نفهمیدند.

 

و این موضوع رو من کاملا در دوستانی که به آنها مشاوره دادم و با اونها در ارتباط بودم شاهد بودم که فقط یه چیزهایی فهمیدند از قانون جذب ولی آن را درک نکردند.

خود من هم دقیقا این مشکل رو داشتم و میگفتم چرا قانون جذب یک بار جواب میده و ده بار جواب نمیده و هی تست می کردم ببینم کجای کار مشکل داره اگه الکیه پس چرا بعضی وقتها جواب میده و اگه درسته چرا همیشه جواب نمیده و با مطالعات و تحقیقات و دوره و تست ها و آزمون و خطاهای زیاد به این نتیجه رسیدم که واقعا نیاز به درک دارد نه فقط فمیدن سطحی و با درک بیشتر یاد گرفتم که چطور دقیقا بتونیم از قانون جذب نتیجه بگیریم . که در ادامه چندتا از موارد بسیار مهمی که شماباید درک کنید تا از قانون جذب بتوانید نتیجه بگیرید رو بیان میکنم.

۱٫درک قانون ارتعاش

در مقالات قبلی ام در مورد قانون ارتعاش صحبت کردم ولی چون واقعا این قانون بسیار مهم و اساسی است در نتیجه گیری از قانون جذب و مشکل اصلی بسیار از دوستان دقیقا همن درک نکردن قانون ارتعاش است که باعث میشود نتوانند نتیجه بگیرند .

توجه شما به هر چیزی باعث میشود شما به آن موضوع ارتعاش بفرستید و  اتفاقات، شرایط، و آدمها موقعیت های را وارد زندگی خود بکنید که از جنس آن چیزهایی که به آن توجه می کنید را وارد زندگی خود کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *